Treningi personalne

Wojciech Szram (trener personalny):

 

  • Wieloletni staż, ponad cztery tysiące treningów na koncie.
  • Absolwent Wrocławskiej AWF, specjalizacja Fitness.
  • Trener przygotowania motorycznego.
  • Autor artykułów branżowych.
  • Instruktor kulturystyki.

 

Trening personalny

Nieważne, czy chcesz schudnąć, zbudować masę mięśniową czy poprawić kondycję. Trening przeprowadzony pod okiem fachowca to gwarancja wykonania ćwiczeń świadomie, efektywnie i przede wszystkim bezpiecznie. Wystarczy trochę chęci i cierpliwości, a efekty zobaczysz i odczujesz na własnej skórze.

 

Przygotowanie motoryczne

Popraw swoją kondycję, czas reakcji, poruszanie się po boisku czy korcie. Podczas pracy nad takimi aspektami szczegóły są bardzo ważne. Pozwól mi o nie zadbać i poczuj różnicę w jakości ruchu i wynikach sportowych.

 

Analiza składu ciała

Dowiedz się, ile procent Twojego ciała stanowi tkanka tłuszczowa, ile ważą mięśnie, jaki jest Twój wiek metaboliczny, w jakim stopniu otłuszczone są Twoje narządy wewnętrzne. Uzyskaj te informacje i jeszcze więcej. Umów się na wizytę.

 

Ocena funkcjonalna

Kontuzja, ból pleców… jak im zapobiec? Wykonaj 7 prostych prób, dzięki którym ocenię ryzyko wystąpienia urazu i ustalę działania prewencyjne oraz korekcyjne. Ustawienie zbieżności w samochodzie jest oczywistą sprawą, zadbaj o właściwe ustawienia w swoim ciele.

 

Porady dietetyczne

Liczenie kalorii, gramów białka lub węglowodanów nie jest dla Ciebie? Chcesz zmienić coś w swoim odżywianiu, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zdecydowanie od małych kroków do wielkich zmian. Chcę, aby moje porady były dla Ciebie drogowskazem do dobrych nawyków żywieniowych, a nie przykrą i katorżniczą dietą, po której pojawia się efekt yoyo.

Więcej szczegółów pod numerem tel: 603 836 727 lub e-mail: trenerwojtek71@gmail.com

Zapraszamyicone_fitness