Oferta pracy

Poszukujemy studentów, regularnie uprawiających sport, którzy maja ochotę dołączyć do naszego zespołu, na stanowisko pracy: Pracownik Recepcji i Obsługi Centrum Sportowego

Czym się zajmujemy?

  • jesteśmy Centrum Sportowym z kortami do squasha, badmintona oraz zajęciami fitness,
  • dodatkowo prowadzimy rozgrywki ligowe oraz turnieje,
  • organizujemy maratony fitness, warsztaty itd.,
  • promujemy aktywny tryb życia,
  • nasze życie to sport.

Jeśli?

  • regularnie uprawiasz sport,
  • lubisz pracę w młodym zespole,
  • praca z ludźmi daje Ci sporo satysfakcji,
  • możesz pracować popołudniami oraz w weekendy,
  • rozpiera Cię energia a głowę masz pełną pomysłów,
  • śmiało podejmujesz decyzję i radzisz sobie w trudnych sytuacjach,
  • chcesz jednocześnie studiować i zdobywać doświadczenie zawodowe,
  • świetnie się czujesz w roli organizatora, a duże tempo pracy nie stanowi dla Ciebie problemu, wyślij do nas swoje CV.

Jakie obowiązki czekają na Ciebie:

  • profesjonalna obsługa klienta,
  • dokonywanie rezerwacji,
  • prowadzenie rozliczeń kasowych,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • organizacja eventów sportowych,
  • udział w promocji naszego obiektu.

Forma zatrudnienia i wymiar czasu pracy:

  • umowa zlecenie / część etatu

Prosimy o wysłanie swojego CV na adres: praca@citysports.com.pl